Zestawy w Wiklinie

Kosze Upominkowe i Deikatesowe

Kosze upominkowe i delikatesowe to najbardziej serdeczny i za razem najprostszy sposób dla wyrażenia podziękowań naszym bliskim, kontrahentom czy współpracownikom. W trosce o Państwa upodobania dysponujemy szerokim wyborem asortymentu.

Zestawy Świąteczne w Tackach i Tacach

Zestawy świąteczne w tackach i tacach to zestawy, dzięki którym możecie Państwo wyrazić swoje podziękowania kontrahentom czy współpracownikom. Dysponujemy tackami ręcznie robionymi z polskiej wikliny a także tackami bambusowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić Państwa największe wymagania.

Zestawy Świąteczne w Kufrach Wiklinowych

 Zestawy świąteczne w kufrach wiklinowych, to unikatowe połączenie polskich ręcznie robionych kufrów oraz wyselekcjonowanych produktów. To połączenie zachwyci każdego obdarowanego, a dzięki żywotności kufra będzie miłym przypomnieniem o darczyńcy.

Zestawy w Drewnianych Skrzynkach i Pudełkach

W Skrzynce Pojedyńczej

 Zestawy w skrzynkach są wyposażone w jedną butelkę oraz mały smakołyk.

W Skrzynce Podwójnej

Zestawy w skrzynkach podwójnych to upominki wyposażone z reguły w jedną butelkę oraz specjalnie wyselekcjonowane smakołyki , które świetnie się razem komponują.

W Skrzynce Potrójnej

Zestawy w skrzynkach potrójnych to najbogatsze upominki proponowane dla najbardziej wymagających. Zawierają najbardziej szlachetne produkty, które z pewnością zachwycą każdego.

Paczki Świąteczne

Paczki świąteczne to wyjątkowy upominek ze względu na swój kształt. Prezent jest zapakowany w charakterystyczne ozdobne pudełko obwiązane piękną kokardą. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów oraz kolorów pudełek.

Zestawy Tematyczne (Dla Niej / Dla Niego / Dla Najmłodszych)

Zestawy Dla Niej

Zestawy dla Niej to wyjątkowa propozycja skierowana do Pań. Zachwyci i ujmie każdą obdarowaną swoim łagodnym charakterem a także subtelnością. Produkty oferowane w zestawie  dopasowane są pod kątem upodobań kobiecych

Zestawy Dla Niego

Zestawy dla Niego to świetna propozycja dla Panów. Znakomity dobór produktów pod kątem upodobań  mężczyzn zachwyci każdego obdarowanego. 

Zestawy Dla Najmłodszych

Zestawy dla najmłodszych to idealne połączenie tego co lubią i chcą nasze najmłodsze pociechy. Nutella, Toffie, Czekotubki, czekolady oraz wiele wiele innych smakołyków.

Nowości

Zestawy SPA

Zestawy SPA  – to nasza nowość skierowana głównie dla Pań. Nasze wyjątkowe zestawy, kompleksowo zadbają o wypoczynek i świetne samopoczucie oraz wprowadzą w stan błogiego relaksu.

Rodzime Specjały

Rodzime przysmaki to zestawy pochodzące z serca naszego kraju. Oscypki z polskich Tatr, Miody z polskich pasiek, syropy z przepisów najstarszych górali. Produkty które nie tylko zadbają o nasze zdrowie, ale także zachwycą swoim naturalnym smakiem.

Moët Hennessy

Eleganckie zestawy z najbardziej szlachetnymi trunkami stworzone we współpracy z marką Moët Hennessy.

Toruńskie inspiracje

Dział stworzony we współpracy z marką – Toruńskie Wódki Gatunkowe.

Oferta Specjalna

Bestesellery

Bestsellery to wybrane na podstawie państwa upodobań zakupowych zestawy, które cieszą się największą popularnością,  a także zadowoleniem obdarowanego.

Zestawy Dla Firm

Zestawy dla Firm to idealna propozycja by każdy z państwa mógł dopasować kolorystykę kosza do kolorów państwa firmy, produktów czy nawet kolorów państwa kontrahentów. Tworzymy je w 3 prostych ruchach. Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany.

Strefa Niskich Cen

Strefa niskich cen to utworzone specjalnie zestawy nie obciążające Państwa portfela, a za razem imponująco wyglądające i dopracowane w każdym detalu.

Napisz do nas!

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak się da!