Firmowa Wigilia – co warto dać pracownikom

 In Poradnik

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i każda profesjonalna firma myśli o tym, w jaki sposób obdarować prezentami swoich pracowników. Dzięki naszej szerokiej ofercie możesz kupić kosze, zestawy świąteczne i kosze upominkowe. Kosze delikatesowe, zestawy świąteczne dla firm – to często wybierane upominki dla pracowników, a także jako paczki dla dzieci albo paczki świąteczne. Szeroki asortyment produktów w naszej ofercie pozwala na skuteczne trafienie w potrzeby wszystkich osób, uwzględniając różnorodne wymagania.

 

To rodzaj tradycji, ale jednocześnie możliwość docenienia pracowników, ich zaangażowania i także zachęta do pracy w przyszłości. Tego typu podarunki pomagają kształtować lepsze relacje, a także umacniają więzi pomiędzy firmą a pracownikami.

 

Oprócz prezentów są organizowane tzw. wigilie firmowe. Jest to dość częsty zwyczaj –  symboliczne dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd, zjednoczenie ponad podziałami i spotkania na różnym szczeblu (dyrektor + administracja, ale także dyrekcja z pracownikami).

Firmowe wigilie to także pewna forma integracji pracowników, bliższej rozmowy i momenty, podczas których padają życzenia pomyślności. Takie rozmowy powodują, że ludzie zapominają o kłótniach i budują silną podstawę do zgodnej współpracy i lepszej, wydajniejszej pracy.

Częstym pomysłem są paczki dla dzieci, w których znajdują się słodycze, ciastka, cukierki, a nawet bywają zabawki, a także piękne zestawy firmowe z produktami spożywczymi dostosowanymi pod preferencje danej osoby. Pracownicy obdarowywani przez swoich pracodawców czują się bardziej docenieni, są znacznie chętniejsi do pracy oraz traktują to jako podziękowanie za ich pracę i wysiłek.

 

Wigilie firmowe są bardzo dobrym pomysłem, bo to jednak forma relaksu, możliwość zjednoczenia, a także czas miłych rozmów. Odpowiednio wypracowany system benefisów pozwala na odpowiednie budowanie strategii employer brandingu, pozwalającej na skuteczne budowanie renomy firmy, co zawsze procentuję w przyszłości.

Recent Posts

Leave a Comment

Napisz do nas!

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak się da!