tradycja

Kontynuacja tradycji w nowoczesnym wydaniu

To już 21 rok naszej działalności związanej z tworzeniem wyjątkowych upominków Świątecznych. Dzięki zaufaniu z Państwa strony oraz wiedzy przekazywanej przez naszych dziadków i rodziców staramy się
z roku na rok udoskonalać naszą ofertę i podwyższać standardy obsługi.

Jesteśmy firmą rodziną, a początki obdarowywania wyjątkowymi przysmakami zapoczątkował nasz pra-pra dziadek Antoni otwierając w 1903 roku w Krakowie mała cukiernię. Dziś, kultywując tradycje, szukamy wybitnych smaków pośród najlepszych europejskich marek, wyselekcjonowanych polskich dostawców
oraz małych lokalnych firm. Wszystkie produkty pięknie pakujemy do koszy, tac, kuferków z Polskiej wikliny tudzież drewna i przystrajamy w najbardziej wysublimowany sposób. Ze smakiem, bo wiemy, że upominek od naszej firmy musi pozostawić jak najlepsze wrażanie na cały przyszły rok.

Dziękując za zaufanie obecnym i przyszłym Klientom zachęcamy do wyboru wyjątkowych zestawów
z naszej bogatej oferty.

Zespół SwiateczneKosze.pl

Inicjatywa i Usprawnienia

W tym roku postanowiliśmy oprócz wprowadzenia nowości niespotykanych do tej pory na rynku upominków Świątecznych, usprawnić znacząco całą logistykę w naszej firmie.

Posiadamy magazyn logistyczny zapewniający lepszą przepustowość zarówno produktów dodawanych do paczek Świątecznych ale również usprawniający wysyłkę zestawów.

Usprawniliśmy system zamówień. Obiór osobisty jest możliwy 24h na dobę!

Rozwijamy się dla Państwa i dziękujemy, że to doceniacie.

Marka SwiateczneKosze.pl należy do firmy MediaStyle Sp. z o.o.

Napisz do nas!

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak się da!