Święta to wyjątkowy czas w którym dajemy sobie upominki oraz składamy życzenia, do czego idealnie nadają się kartki z życzeniami. Mało kto wie że pierwszą kartkę wysłał najprawdopodobniej 16 letni londyński malarz William Maw Grey, który napisał życzenia do swojego daleko mieszkającego przyjaciela, umieszczając na odwrocie kolorowy rysunek. Jednak oficjalnie za wynalazcę uznaje się Szkota Tomasa Sturrock’a który w 1841 stworzył pierwszą drukowaną kartkę. W Polsce pojawiły się na początku XX wieku Przesyłanie życzeń do najbliższych w formie kartki okolicznościowej jest wspaniałą tradycją, którą wartko kultywować, zwłaszcza w dobie wszechobecnej elektroniki, gdyż nie można porównywać e-kartki, której treść jest najczęściej kopiowana i wysyłana do tradycyjnie ręcznie pisanych życzeń.

Kartka Świąteczna oraz Kartki z Logo

Wzory naszych kartek Świątecznych znajdziecie Państwo poniżej

Dodatkowo kartki możemy spersonalizować drukując na nich Państwa logo! W celu wyceny personalizowanych kartek okolicznościowych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Interesuje Państwa pełna oferta personalizacji upominków? Zapraszamy do zapoznania się
z naszym katalogiem personalizacji!

Bileciki

Bileciki z odręcznie napisanymi życzeniami – Gratis!

UWAGA – do każdego zestawu wysyłanego kurierem standardowo dodajemy bilecik
z życzeniami i podpisem od jakiej Firmy jest prezent. Jeżeli życzą sobie Państwo aby bileciki zostały dodane do zamówienia dostarczanego bezpośrednio do Państwa firmy prosimy o taką informacje przy składaniu zamówienia! 

Kartki Świąteczne i Bileciki
bilecik
Napisz do nas!

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak się da!